Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Stal Kuźnia wysoko pokonała Ocice [ZDJĘCIA]

14.10.2017 18:32 | 2 komentarze | kozz

Piłkarze Stali z Kuźni Raciborskiej strzelili rywalom sześć goli, a mogli dużo więcej, jeśli tylko wykorzystaliby swoje sytuacje strzeleckie. Wynik 6:0 to i tak dobra wiadomość dla kibiców z Kuźni, tym bardziej, że w ostatnich dwóch meczach kuźnianie ponieśli porażki.

Strzelanie już w 10. minucie rozpoczął Sebastian Dziadura. 19 minut później wynik zmienił Mateusz Grzesik, podwyższając na 2:0. Jeszcze przed przerwą gospodarze chcieli dobić rywala z Raciborza i to zrobili. Szybko po golu Dziadury do bramki trafił Łukasz Żak, a przed przerwą na 4:0 gola zdobył Damian Hareńczuk. Rozluźniona ekipa Stali tworzyła kolejne dogodne okazje do zdobycia bramek, ale strzeliła zaledwie dwa gole. Najpierw do bramki trafił Damian Słupina, a chwilę później wynik końcowy ustalił Aleksander Lach. Stal wygrywając 6:0 pokazuje, że nadal będzie liczyć się w walce o awans do A klasy.

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Ocice Racibórz 6:0 (4:0)

Sebastian Dziadura 10., Mateusz Grzesik 29., Łukasz Żak 33., Damian Hareńczuk 40., Damian Słupina 62., Aleksander Lach 66.

Żółte kartki: Sebastian Dziadura, Robert Telma (obaj Stal)

Sędziowali: Zdzisław Małys, Sebastian Stopa, Mateusz Węglorz (KS Racibórz)

Stal Kuźnia: Kamil Krawiec - Łukasz Żak, Rafał Żymełka, Jacek Jakoniuk, Piotr Wiączek (75. Łukasz Kijas), Sebastian Dziadura (70. Adam Szczypka), Damian Hareńczuk, Robert Telma, Mateusz Grzesik, Damian Słupina, Aleksander Lach. Trener: Jacek Jakoniuk.

Ocice Racibórz: Daniel Skupnik - Marcin Swandula, Paweł Kołpiński, Mirosław Szurgacz, Karol Mainusch, Jarosław Król (67. Michał Szukalski), Artur Wróblewski (46. Marcin Handziuk), Dawid Myśliwiec, Łukasz Niestrój, Adam Urbiński (80. Wojciech Jędrusiak), Dawid Szymiczek. Trener: Marek Pikuła.