Barwy Borussii nie służą Górkom Śląskim. Adamowice pokonały lidera [ZDJĘCIA]

14.10.2017 23:21 | 2 komentarze | kozz

Lider raciborskiej B klasy wystąpił w sobotę w nowych strojach częściowo zasponsorowanych przez kibiców. Barwy Borussii Dortmund przyniosły jednak piłkarzom z Górek pecha, bo ci ponieśli pierwszą porażkę w sezonie.

Trener Brachmański ma o czym myśleć po pierwszej porażce swojego zespołu

Od początku gospodarze próbowali narzucić swój styl gry, ale piłka niekoniecznie chciała się słuchać zawodników z Górek. Słuchała się natomiast Krzysztofa Kręcichwosta, który dał w 21. minucie prowadzenie ekipie gości. Na nic się zdawały pokrzykiwania trenera Michała Brachmańskiego. Niespełna 10 minut później Adamowice prowadziły już 2:0 po błędzie bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk. Gospodarze z kolei twierdzili, że ich golkiper był faulowany i stąd jego błąd. Sędziowie bez wahania jednak uznali bramkę. Kolejne bramki padły po przerwie, a swoją drugą zdobył Teodorowicz, podwyższając już sensacyjne prowadzenie Adamowic. Pierwsza porażka Górek Śląskich w sezonie stała się faktem i nie pomógł w tym honorowy gol Mateusza Jureczki w końcowych fragmentach spotkania.

LKS Górki Śląskie - LKS Adamowice 1:3 (0:2)

Mateusz Jureczko 87. - Krzysztof Kręcichwost 21., Szymon Teodorowicz 29., 67.

Żółte kartki: Jakub Pytel (Górki) - Paweł Hajok (Adamowice)

Sędziowali: Arkadiusz Targowski, Benedykt Gomułka, Leszek Węglorz (KS Racibórz)

LKS Górki Śląskie: Andrzej Mazurek - Bartłomiej Suchy, Szymon Napora, Krzysztof Rek, Kamil Bytomski, Paweł Łukoszek, Jakub Pytel, Łukasz Czerny, Marcin Andrzejczak, Krzysztof Merkel, Mateusz Jureczko. Rezerwowi: Michał Gacka, Michał Zamęcki, Filip Hamerski, Damian Napora, Sebastian Flut, Marcin Jureczko. Trener: Michał Brachmański.

LKS Adamowice: Dawid Urbaniec - Karol Frank, Szymon Teodorowicz, Marcin Frank, Paweł Hajok, Krzysztof Kręcichwost, Andrzej Marek, Piotr Grzybek, Sławomir Rostek, Mateusz Stoś, Bogusław Zientek. Rezerwowi: Grzegorz Klima, Robert Czogała, Paweł Grzybek, Sebastian Naumowicz, Oliver Ilka, Sebastian Kokot, Sebastian Zientek. Trener: Adam Grzybek.