JP Telebim RLPS: Arena Rafako po raz drugi gościła siatkarzy amatorów

16.10.2017 08:00 | 0 komentarzy | MK

Nowiny.pl Silesia Lubomia rozpoczęły sezon od wygranej z CKZiU NR 1 3:0, Eko-Okna nie sprostały doświadczonej Omercie Northern i przegrały 2:3, Lunatycy odprawili JP Telebim 13 w trzech zaciętych setach, Leśna Perła straciła seta, ale wygrała mecz ze Złotnikiem Chrzanowskim 3:1, a w meczu Złotnika z Muksem w tie-breaku lepsi okazali się Ci pierwsi wygrywając 3:2. W lidze kobiet Pivexin Akademia Fitness Reha-Fix Racibórz prowadził z Inbras Lejdis 2:0 i wówczas mecz przerwano.

Wyniki 2 kolejki JP Telebim RLPS 15.10.2017 r.

Liga mężczyzn:

Nowiny.pl Silesia Lubomia - CKZiU Nr 1 3:0 (26:24, 25:20, 25:16)
Eko-Okna - Omerta-Northern 2:3 (23:25, 25:20, 26:24, 23:25, 12:15)
Złotnik - MUKS Jedynka Baborów 3:2 (25:19, 14:25, 25:21, 24:26, 15:9)
Złotnik Chrzanowski - Leśna Perła Damons Rybnik 1:3 (20:25, 19:25, 26:24, 18:25)
Lunatycy - JP Telebim 13 3:0 (25:19, 27:25, 25:23)

Liga kobiet:

Pivexin Akademia-Fitness Reha-Fix Racibórz - Inbras Lejdis 2:0 (25:11,25:18,cdn).

Mecz ligi kobiet przy stanie 2:0 został przerwany z przyczyn niezależnych od organizatora (drużyny ustaliły, że zostanie on dokończony w rundzie rewanżowej)