Zwycięstwo dziewczyn z SWD Wodzisław Śląski

18.10.2017 23:55 | 0 komentarzy | AgaKa

Drużyna dziewczyn KS SWD Wodzisław Śląski wygrała mecz z KTS Polonia Bytom. Mecz rozegrano w ramach XI kolejki III ligi.

Po pierwszej połowie drużyna z Wodzisławia prowadziła 3:0 po strzałach Krystyny Kuśnierz (26.), Lidii Grzonki (37.) oraz Katarzyny Kelner (38.). Druga połowa przyniosła kolejne bramki. Dla dziewczyn z Bytomia jedynego gola w tym spotkaniu strzeliła Natalia Hetmańczyk (46. - z rzutu karnego). Cztery kolejne padły z kolei dla SWD: Kelner (51., 59.), Grzonka (53.) oraz Aleksandra Krakowczyk (61.).

KS SWD Wodzisław Śląski II - KTS Polonia Bytom 7:1 (3:0)

Bramki: Krystyna Kuśnierz 26., Lidia Grzonka 37., 53., Aleksandra Krakowczyk 61., Katarzyna Kelner 38., 51., 59. - Natalia Hetmańczyk 46.

KS SWD Wodzisław Śląski II: Anita Buchta, Aleksandra Krakowczyk, Wiktoria Marzec, Julia Kubica, Katarzyna Jaszek, Krystyna Kuśnierz, Daria Mandrela, Lidia Grzonka, Roksana Gulec, Katja Skupień, Katarzyna Kelner

KTS Polonia Bytom: Paulina Zawadzka, Iwona Tarnowska, Agata Markusik, Paulina Zarzycka, Julia Hipnar, Roksana Kryspin, Paulina Raszczyk, Anna Sroka, Natalia Hetmańczyk, Natalia Wyleżek, Justyna Walendziuk