Ikar Racibórz z wygraną w powiatowym Tymbarku [ZDJĘCIA]

19.10.2017 17:14 | 0 komentarzy | kozz

W czwartek na orliku w Pawłowie odbył się finał powiatu raciborskiego turnieju piłkarskiego Tymbark ,,Z podwórka na stadion" 2017 chłopców w kategorii U-8.

Na boisku ZSP Pawłów rozegrano w piękny czwartkowy poranek finał powiatu raciborskiego chłopców U-8 turnieju o Puchar Tymbarku ,,Z podwórka na stadion". Na starcie stanęło 5 drużyn - uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Przy ogromnym dopingu licznych rodziców triumfowali chłopcy Ikara Racibórz przed Tworkowem i gospodarzami z Pawłowa.

Imprezę otworzyła Dyrektor ZSP Pawłów Regina Strzeduła oraz Szef Wydziału Szkolenia Podokręgu Racibórz Janusz Gałązka, a nagrody i puchary wręczył Inspektor d/Sportu Powiatu Racibórz Piotr Kielar. Koordynatorem turnieju był Marek Klobuczek, a organizatorem zawodów w Pawłowie Wojciech Zalewski.

Chłopcy z Raciborza zagrają wiosną 2018 roku w finałach Śląska tego turnieju.

5. Rudnik 1 pkt 0-12

Wcześniej rozegrano również finał powiatu dziewcząt U-10 turnieju Tymbark ,,Z podwórka na stadion". Na starcie stanęły dwie drużyny: UKS Pawłów i Zryw Rudnik .W rozegranym na boisku orlik w Pietrowicach meczu o awans do finału Śląska zawodniczki z Pawłowa pokonały rówieśniczki z Rudnika 4-1 i zagrają w przyszłym roku w finałach województwa śląskiego w tej kategorii wiekowej.