środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Zwycięstwo Górnika w Bielsku-Białej z rezerwami PlusLigi BBTS

20.10.2017 11:15 | 0 komentarzy | kozz

Dobra i równa gra całego zespołu. W każdym secie zawodnicy trenera Przybysza panowali nad meczem. Górnik Radlin wygrał w ramach IV kolejki II ligi 1:3 (16:25, 22:25, 25:20, 18:25).

W trzeciej partii doszło do małej dekoncentracji przy stanie 18:16 i szybko wykorzystał to przeciwnik wygrywając 25:20. Czwarty set to dominacja Radlina aż do prowadzenia 20:10 (trudna zagrywka Piotra Świeczki dała nam 7 punktów z rzędu). Niestety zawodnicy za szybko zakończyli grę w tym meczu i doszło do nerwowej końcówki. Od wyniku 21:13, BBTS zdobył 5 punktów z rzędu. Dwie zmiany w zespole radlińskim (Kamil Konieczny i Sebastian Turek), wyjaśniły kto jest lepszy w tym spotkaniu.

MVP meczu: Andrzej Ferdyan

Skład SK Górnik Radlin: Ferdyan, Dzido, Świeczka, Żłobecki, Kupiec, Sprawka, Lisicki (libero) oraz Konieczny, Walewski, Szafranek, Wróblewski, Skupień, Turek. Trenerzy: M.Przybysz i S. Szczygieł.

Po czterech kolejkach radliński zespół zajmuje 6. miejsce w tabeli z 7 punktami na koncie. W piątej kolejce Górnik zmierzy się z Kęczaninem Kęty.