Zorza Wodzisław Śląski z pewną wygraną w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

21.10.2017 22:04 | 0 komentarzy | kozz

W trzeciej lidze kobiet (I liga śląska) doszło do spotkania derbowego pomiędzy Zorzą Wodzisław Śląski, a GS UKS Krzanowice.

W swoim szóstym meczu siatkarki Zorzy Wodzisław Śląski nie miały litości dla krzanowiczanek. Przyjezdne były lepsze w niemalże każdym aspekcie gry. W pierwszym secie Zorza pokazała pod czyje dyktando mecz będzie przebiegał. Wodzisławianki wygrały go do 16. Jeszcze lepiej zaprezentowały się w drugiej odsłonie. To była koncertowa gra Zorzy, która wygrała do 9. Trzeci set był najbardziej wyrównany, ale także wygrany przez drużynę gości. Siatkarki Zorzy wygrały do 20 i w całym meczu 3:0. Zorza przegrała do tej pory tylko jeden mecz w Cieszynie (2:3). Siatkarki z Wodzisławia są liderem grupy 2. Krzanowice po pięciu meczach są aktualnie na trzecim miejscu.

GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (16:25, 9:25, 20:25)