Niedziela, 8 września 2024

imieniny: Marii, Adrianny, Klementyny

Wysoka przegrana Ofensywy Racibórz w Dobrodzieniu

21.10.2017 22:20 | 0 komentarzy | kozz

Nie pomogły punkty Patryka Szklarza czy Adama Zwierzyny. Ofensywa doznała pierwszej porażki w rozgrywkach III ligi trwającego sezonu.

Ofensywa Racibórz, która nie rozgrywała praktycznie sparingów przed sezonem, początek ligi potraktowała jako rozgrzewkę przed ligą. W trzech meczach udało się wygrać, a w jednym ze spotkań zdobyć nawet ponad 100 punktów. W sobotę grubo ponad 100 punktów podopieczni Ksawerego Fojcika stracili przegrywając z jednym z faworytów rozgrywek - Startem Meble Dobrodzień. W zasadzie tylko w pierwszej kwarcie raciborzanie toczyli rozgrywkę jak równy z równym. W pozostałych kwartach solidnie odstawali. Gospodarze pokonali zespół z Raciborza aż 136 do 87.

KS Start Meble Dobrodzień - Ofensywa Racibórz 136:87 (26:21, 37:17, 32:20, 41:29)

Najlepiej punktujący:

Dobrodzień: Michał Cieśla 23, Łukasz Bąk 21, Wojciech Kotlewski 18, Michał Czekaj 15, Piotr Górnik 14, Adrian Płaczek 13.

Racibórz: Patryk Szklarz 24, Adam Zwierzyna 19, Przemysław Bednarek 10, Kamil Janko 9, Zbigniew Szczepaniak 6, Damian Półtorak 6.