środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

Nędza lepsza od Raszczyc [ZDJĘCIA]

31.10.2017 11:50 | 0 komentarzy | kozz

W meczu XII kolejki grupy 2 katowickiej klasy okręgowej LKS 1908 Nędza okazała się lepsza na boisku w Raszczycach wygrywając 3:0.

Pierwszy gol padł dopiero pod koniec pierwszej połowy. Strzelił go Mariusz Kalus. Wynik podwyższył tuż po przerwie Mariusz Frydryk. Na 3:0 końcowy rezultat ustalił Filip Erynkwajt. Klub z Nędzy znajduje się w środku ligowej tabeli, Raszczyce wciąż w strefie spadkowej.

LKS Raszczyce - LKS 1908 Nędza 0:3 (0:1)

Mariusz Kalus 43., Mariusz Frydryk 52., Filip Erynkwajt 78.

Żółte kartki: Radosław Woźniak (LKS Raszczyce) - Mariusz Kalus, Marcin Stasiowski, Szymon Paskuda (wszyscy LKS 1908 Nędza)

LKS Raszczyce: Radosław Woźniak - Szymon Trzeciakowski (70. Łukasz Sobeczko), Tomasz Tiebler, Jakub Kowalczyk (80. Adrian Szendzielorz), Michał Zieliński, Adam Bober, Błażej Dzierżawa, Roman Kowalczyk (81. Dawid Waduła), Tomasz Piwowarczyk, Michał Stajer, Bartosz Trębacz (85. Rafał Fojcik). Trener: Roman Kowalczyk.

LKS 1908 Nędza: Mateusz Skwirut - Filip Erynkwajt, Michał Grzesik, Mariusz Kalus, Mykola Kozub (58. Szymon Maślanka), Maciej Paskuda, Szymon Paskuda, Marcin Stasiowski (82. Denis Sobik), Łukasz Sombrowski, Mariusz Frydryk, Adrian Cichecki. Trener: Marek Hanzel.