imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

ZAKSA pokonała ekipę Antigi [ZDJĘCIA]

04.11.2017 22:05 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę w Kędzierzynie-Koźlu ZAKSA podejmowała ONICO Warszawa, drużynę prowadzoną przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Stéphana Antigę.

Mistrzowie Polski wygrali do tej pory wszystkie mecze w sezonie i zwycięstwem również chcieli zakończyć konfrontację z ONICO. Kędzierzyńska drużyna prowadzona przez Andreę Gardiniego bardzo dobrze rozpoczęła mecz wygrywając łatwo pierwszego seta 25:17. Warszawskie ONICO rozkręcało się w kolejnych odsłonach meczu, aczkolwiek i drugi set padł łupem mistrza Polski. Tym razem zwycięstwo nie przyszło już tak łatwo, a kędzierzynianie wygrali 25:22. W trzecim secie wydawało się, że wszystko zmierza do wygranej w trzech setach, ale zespół Antigi udowodnił, że walczy do końca i zwyciężył na przewagi 27:25. Czwarty set miał podobny przebieg. Rywalizacja ostatecznie zakończyła wygraną siatkarzy ZAKSY 26:24 i w całym meczu 3:1.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 3:1 (25:17, 25:22, 25:27, 26:24)

ZAKSA: Zatorski (L), Szymura, Rejno (12), Toniutti (1), Buszek (10), Jungiewicz, Bieniek (10), Torres (21), Deroo (14).