Niedziela, 21 kwietnia 2024

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Forteca ze Świerklan pewnie pokonała MKS Radziejów [ZDJĘCIA]

06.11.2017 18:08 | 0 komentarzy | pm

Sporo bramek zobaczyli kibice, którzy wybrali się na mecz do Świerklan. 

Forteca ze Świerklan pewnie pokonała MKS Radziejów [ZDJĘCIA]
Fot. Michał Gołda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W 13. kolejce zmagań w klasie okręgowej, do Świerklan przyjechał MKS 32 Radziejów. Kibice, którzy przyszli na to spotkania na pewno się nie nudzili. Obie drużyny z impetem rozpoczęły walkę o ligowe punkty. Już w 10. minucie miejscowi prowadzili po trafieniu Pawła Gryta. Dwie minuty później, po golu Artura Sobali, był remis. Po kolejnych 180 sekundach gospodarze ponownie prowadzili. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Steleblak. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Damian Getler i obie drużyny schodziły na przerwę przy prowadzeniu miejscowych 3:1. Po zmianie stron Forteca szybko podwyższyła na 4:1 i później kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku, by ostatecznie cieszyć się z 3 pkt.
Po tym meczu Forteca jest 9. W ligowej tabeli, MKS znajduje się cztery oczka niżej. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Forteca Świerklany – MKS 32 Radziejów 4:1 (3:1)
Bramki
: Paweł Gryta (10.), Tomasz Steleblak (15.), Damian Getler (25.), Krzysztof Janowicz (50.) – Artur Sobala (12.)

Forteca: Błażej Byczek, Szymon Uliarczyk, Tomasz Juraszek, Paweł Sudoł, Szymon Pękała, Damian Getler, Tomasz Zmuda, Maciej Kasprzak, Tomasz Steleblak, Karol Mrowiec, Paweł Gryta. Rezerwa: Arkadiusz Hertmanowski, Patryk Wita, Mateusz Wiącek, Robert Peterko, Maciej Konsek, Łukasz Mura, Krzysztof Janowicz.

MKS: Marek Lipowicz, Dawid Kudzielko, Rafał Pokorny, Mateusz Stajer, Tomasz Kowalczyk, Sebastian Urbaś, Łukasz Dzierżęga, Arkadiusz Haterski, Krzysztof Błędowski, Artur Sobala, Łukasz Sobala. Rezerwa: Michał Rudny, Krzysztof Cyran, Filip Bukowiec, Szymon Kasprzak.