imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Forteca ze Świerklan pewnie pokonała MKS Radziejów [ZDJĘCIA]

06.11.2017 18:08 | 0 komentarzy | pm

Sporo bramek zobaczyli kibice, którzy wybrali się na mecz do Świerklan.

W 13. kolejce zmagań w klasie okręgowej, do Świerklan przyjechał MKS 32 Radziejów. Kibice, którzy przyszli na to spotkania na pewno się nie nudzili. Obie drużyny z impetem rozpoczęły walkę o ligowe punkty. Już w 10. minucie miejscowi prowadzili po trafieniu Pawła Gryta. Dwie minuty później, po golu Artura Sobali, był remis. Po kolejnych 180 sekundach gospodarze ponownie prowadzili. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Steleblak. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Damian Getler i obie drużyny schodziły na przerwę przy prowadzeniu miejscowych 3:1. Po zmianie stron Forteca szybko podwyższyła na 4:1 i później kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku, by ostatecznie cieszyć się z 3 pkt.
Po tym meczu Forteca jest 9. W ligowej tabeli, MKS znajduje się cztery oczka niżej. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Forteca Świerklany – MKS 32 Radziejów 4:1 (3:1)