Brzezie z trzema strzelonymi bramkami pokonało Turzę Śląską [ZDJĘCIA]

12.11.2017 20:33 | 0 komentarzy | tom

W niedzielę w XV kolejce A klasy zawodnicy LKS Brzezie pokonali na swoim boisku rywali z Turzy Śląskiej.

W pierwszej połowie piłka ani razu nie znalazła się w bramce. Sytuacja zmieniła się na korzyść gospodarzy w drugiej połowie. Pierwsze dwa gole strzelił Krzysztod Dzierza. Kolejny celny strzał oddał Mateusz Fulneczek kończąc mecz wynikiem 3:0.

LKS Brzezie - LKS Unia Turza Śląska II 3:0 (0:0)

Bramki: Krzysztof Dzierza 50., 63., Mateusz Fulneczek 86..

Sędziował: Oliwer Huptas.

LKS Brzezie: Paweł Kałuża - Roman Leks, Mateusz Fulneczek (90. Krystian Bugdol), Andrzej Krupa, Karol Cyfka, Łukasz Franiczek, Mateusz Hanczuch, Krzysztof Dzierza (80. Kevin Jambor), Mateusz Stawinoga (87. Marcel Konieczny), Piotr Niestrój, Przemysław Psota. Trener: Andrzej Jasiński.

LKS Unia Turza Śląska II: Dawid Fugiel - Patryk Kocur (80. Miłosz Sierny), Jan Chlebik, Konrad Powała, Tomasz Pogoda, Dawid Skrzyszowski (20. Wojciech Hetmaniok), Szymon Plewka, Sławomir Szkonter, Piotr Sitek, Mateusz Krzyżok, Piotr Macura. Trener: Wojciech Hetmaniok.