Poniedziałek, 27 maja 2024

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Bytomski Sport lepszy od raciborskiego [WIDEO]

19.11.2017 18:03 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę na stadionie w Bytomiu przy Olimpijskiej 2 rozegrano mecz XV kolejki Haiz IV ligi pomiędzy będącą w tym spotkaniu gospodarzem Unią Racibórz, a Bytomskim Sportem Bytom. Drużyna Jacka Trzeciaka okazała się nieznacznie lepsza od ekipy prowadzonej przez Piotra Haudera.

Bytomski Sport lepszy od raciborskiego [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W pierwszej połowie swoją dominację wyraźnie zaznaczyli zawodnicy z Bytomia. Potwierdzili to bramkami Skrzypińskiego i Lachowskiego. Unia odpierała kolejne ataki i sama strzeliła kontaktowego gola, gdy po rzucie wolnym piłkę do siatki skierował Mizia. Bramka padła tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Drugą połowę lepiej zaczęła Unia, ale to Bytomski Sport strzelił bramkę na 3:1, a trafienie zanotował Pośpiech. Raciborska drużyna się nie poddawała i szybko nawiązała kontakt, gdy piłkę dośrodkowywaną z rzutu rożnego do bramki skierował Pientka. Piłkarze Bytomskiego wyraźnie osłabli w końcowych 30 minutach, ale Unii nie udało się wyrównać stanu rywalizacji. Unia Racibórz grająca w roli gospodarza przegrała w Bytomiu 2:3.

KS Unia Racibórz: Pluta - Łątkowski, Mizia, Pientka, Plewa (85. Migus) - Jędrzejewski (75. Bartoszewicz), Zapotoczny, Remień (89. Trzeciak), Chałupiński - Kapinos, Kocot.