Gotartowice podzieliły się punktami z Czerwionką [ZDJĘCIA]

19.11.2017 20:53 | 0 komentarzy | pm

Losy meczu pomiędzy Sygnałami z Gotartowic a MKS Czerwionka rozstrzygnęły się w pierwszej połowie.

Piłkarze walczący w rozgrywkach A klasy podokręgu Rybnik – rozpoczęli rundę rewanżową. W ramach 16. kolejki do Gotartowic przyjechał wicelider z Czerwionki. W pierwszym meczu tych drużyn MKS pokonał Sygnały 3:1. Patrząc na ligową tabelę to przyjezdni byli faworytem tej potyczki. Podopieczni Piotra Sowisza nie zdołali jednak wywieźć z Gotartowic kompletu punktów. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszych 45 minutach. Wynik spotkania otworzył Michał Gruszka, strzelając bramkę dla gospodarzy w 23. minucie. Dziewięć minut później do siatki trafił Tomasz Kuś, doprowadzając do remisu. Jak się okazało było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu i obie ekipy podzieliły się ostatecznie punktami. Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania.

Sygnały Gotartowice – MKS Czerwionka 1:1 (1:1)