Brzezie wygrało trudny mecz w Zawadzie Książęcej [ZDJĘCIA]

20.11.2017 09:25 | 1 komentarz | kozz

W meczu zaległej VIII kolejki spotkań raciborskiej A klasy Brzezie wygrało w Zawadzie Książęcej 2:0.

Mecz był trudny nie tylko dla zawodników, ale i obserwujących to spotkanie kibiców. Spotkanie obfitowało w wiele niedokładności z obu stron, a na boisku często panował chaos. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, po przerwie gola zdobył Mateusz Hanczuch, a wynik w doliczonym czasie gry ustalił Mateusz Stawinoga. Brzezie dzięki wygranej zimę spędzi w środku tabeli, Zgoda Zawada Ks. plasuje się w dolnych rejonach raciborskiej A klasy. Do zakończenia rundy jesiennej w tych rozgrywkach pozostał tylko jeden zaległy mecz VII kolejki pomiędzy Turzą Śląską II a Bukowem. Spotkanie zaplanowane jest na 26 listopada (g. 13).

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Brzezie 0:2 (0:0)

Mateusz Hanczuch 62., Mateusz Stawinoga 90.+3.

LKS Zgoda Zawada Książęca: Denis Gruszka - Mirosław Kalisz, Jacek Trzeciak, Artur Chroboczek, Paweł Czogalla, Paweł Wollnik, Marek Kolodziej, Janusz Tomala, Tomasz Sobeczko, Leszek Floriańczyk, Artur Brzoska. Rezerwa: Marcin Łowicki, Krzysztof Porwoł, Andrzej Mika. Trener: Janusz Tomala.

LKS Brzezie: Paweł Kałuża - Roman Leks, Andrzej Krupa, Karol Cyfka, Mateusz Hanczuch, Krzysztof Dzierża, Mateusz Stawinoga, Przemysław Psota, Dariusz Kulikowski, Kevin Jambor, Piotr Niestrój. Rezerwa: Andrzej Jasiński, Marek Zaczyk, Krystian Bugdoł. Trener: Andrzej Jasiński.