Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Markowice wygrały z Rzuchowem w pięć minut [ZDJĘCIA]

20.11.2017 10:00 | 0 komentarzy | kozz

W Rzuchowie cieszą się na przerwę w rozgrywkach. Strzelec ma problemy kadrowe i mecz z Markowicami zaczynał w "dziesiątkę". Co ciekawe drużyna z Rzuchowa lepiej radziła sobie w niekompletnym składzie.

Markowice wygrały z Rzuchowem w pięć minut [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W pierwszej połowie w Markowicach padła jedna bramka autorstwa Marka Jasnego. Przed przerwą ekipa z Rzuchowa została uzupełniona o jedno brakujące ogniwo i od tego momentu Strzelec prezentował się... gorzej. Tuż po przerwie z rzutu karnego ponownie do bramki trafił Jasny. Goście jednak nie poddawali się łatwo i zdobyli kontaktowego gola również z jedenastki. Autorem gola był Mariusz Czogała. Kluczowym okresem spotkania był czas między 66., a 70. minutą. Na 3:1 podwyższył Rafał Wita, chwilę później było już 4:1 po golu Patryka Grzesiczka, a kolejne dwie minuty później 5:1, gdy trafił Jacek Herok. Strzelec zupełnie się posypał, a dobił go jeszcze Wita trafiając szóstego gola dla Markowic. Mimo bardzo niekorzystnego wyniku Rzuchów walczył i strzelił pod koniec na 6:2. Końcowy wynik ustalił Czogała. Strzelec spędzi zimę w strefie zagrożonej spadkiem do C klasy, z kolei Markowice mogą pozostać na podium, ale nie jest to już zależne od drużyny Macieja Kozickiego. Do zakończenia rozgrywek jesiennych pozostały dwa mecze i to od nich będzie zależał układ tabeli po jesieni. W najbliższy weekend zmierzą się Gamów z Pawłowem (sb 13) i Rogów II z Czyżowicami II (nd 13). Rezerwy Czyżowic mają jeszcze jeden zaległy mecz z Rudą Kozielską, ale rozegrany on zostanie na wiosnę. WYNIKI i TABELE znajdziesz TUTAJ.

LKS 07 Markowice - LKS Strzelec Rzuchów 6:2 (1:0)

Marek Jasny 33., 51.-k., Rafał Wita 66., 75., Patryk Grzesiczek 68., Jacek Herok 70. - Mariusz Czogała 62.-k., 88.

Żółte kartki: brak

LKS 07 Markowice: Ryszard Jasny - Sebastian Bańczyk (55. Rafał Wita), Grzegorz Grosch, Mateusz Grubczyński (60. Dariusz Bedronka), Jacek Herok (76. Marek Grela), Marek Jasny (60. Patryk Grzesiczek), Bernard Paprotny, Paweł Płaczek (45. Łukasz Podolski), Seweryn Strachota, Adam Szatko, Krzysztof Urbanek (45. Adam Nowakowski). Trener: Maciej Kozicki.

LKS Strzelec Rzuchów: Adrian Przeliorz - Jacek Karpiński, Zenon Rogoś, Bartisz Byczek, Łukasz Czogała, Mariusz Czogała, Dariusz Malcherczyk, Patryk Melcer, Adrian Rozmyślak, Krzysztof Strączek, Adrian Wichtowski. Trener: Sebastian Ziółkowski.