środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

KS Rafako zakończył jesienną rundę wygraną z Zawadą [ZDJĘCIA]

25.11.2017 20:08 | 0 komentarzy | tom

W sobotę odbył się mecz zaległej VII kolejki klasy okręgowej. Zawodnicy KS Rafako pokonali na swoim boisku rywali z Zawady 2:1.

Walka na Łąkowej była zacięta przez całe spotkanie. Pierwsza bramka na konto gospodarzy padła w 10 minucie. Obie drużyny prowadziły atak na bramkę przeciwnika lecz z małą celnością. Przewaga Raciborskiej drużyny powiększyła się na początku drugiej połowy przez strzał na pustą bramkę Piotra Cerkowniaka. Gościom udało się strzelić honorową bramkę w 90 minucie, kończąc spotkanie 2:1.

KS Rafako Racibórz - LKS Naprzód 46 Zawada 2:1 (1:0)

Bramki: Grzegorz Wojda 10., Piotr Cerkowniak 60. - Krzysztof Michna 90..

Sędziował: Dawid Woliński.

Żółte kartki:  Bartosz Żagiel, Damian Gawryluk, Piotr Cerkowniak (Rafako) - Łukasz Norek, Bartosz Majszak, Radosław Sokołek (Zawada).

KS Rafako Racibórz: Kamil Morcinek - Damian Mazurek, Łukasz Haras (45. Kamil Koczor), Szymon Tiebler (45. Łukasz Zajda), Grzegorz Jakosz, Konrad Fedyn (64. Paweł Kowacz), Szymon Niedziela, Patryk Moneta, Damian Gawryluk (84. Marek Pawlus), Bartosz Żagiel (77. Michał Zawitkowski), Grzegorz Wojda (45. Piotr Cerkowniak). Trener: Grzegorz Jakosz.

LKS Naprzód 46 Zawada: Jarosław Tokarczyk - Łukasz Potera, Krystian Prusowski, Szymon Kluczka (42. Adam Burakiewicz), Kamil Polnik, Łukasz Wolski (54. Radosław Sokołek), Sebastian Krystman (71. Kamil Trzaskalik), Patryk Ochwat, Łukasz Norek (62. Bartosz Majszak), Krzysztof Michna, Tobiasz Wodecki. Trener: Dominik Pluta.