Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Ofensywa Racibórz po dogrywce pokonała Tarnowskie Góry [ZDJĘCIA]

26.11.2017 22:00 | 0 komentarzy | kozz

Bardzo zacięte spotkanie w III lidze. Raciborska Ofensywa wygrała ważny mecz z Tarnowskimi Górami 89:83.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia Tarnowskich Gór 10:0. Ofensywa odrobiła straty i objęła prowadzenie 21:14. Od drugiej kwarty w spotkaniu znów dominowali przyjezdni i do przerwy było 47:47. Również remisem zakończyła się trzecia kwarta. Podobnie było też w czwartej odsłonie. Na tablicy po czterech kwartach było 78:78. W dogrywce lepsi okazali się gospodarze wygrywając 11:5 i w całym meczu 89:83. Ofensywa była zgraną drużyną w tym spotkaniu. Najwięcej punktów rzucili Patryk Szklarz, Damian Półtorak i Przemysław Bednarek.

Ofensywa Racibórz - KKS Tarnowskie Góry 89:83 (21:14, 26:33, 16:16, 15:15, d: 11:5)

Ofensywa: Kamil Janko 12, Adam Zwierzyna 10, Oskar Szkurłat 2, Zbigniew Szczepaniak 2, Daniel Atłachowicz 8, Roman Jędrzejczak 6, Przemysław Bednarek 15, Maciej Brudziana 0, Damian Półtorak 16, Paweł Barski 1, Patryk Szklarz 17, Zygmunt Wranik 0.