imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Rezerwy ROW 1964 rozgromione przez Zbrosławice [ZDJĘCIA]

28.11.2017 16:00 | 0 komentarzy | pm

Piłkarze z Rybnika stracili aż osiem bramek.

W zaległym meczu 7. kolejki klasy okręgowej – piłkarze drugiego zespołu ROW 1964 podejmowali ekipę Drama Zbrosławice. Goście w tegorocznych rozgrywkach spisują się bardzo dobrze, zajmując pozycję wicelidera, ustępując jedynie Slavii z Rudy Śląskiej, która w 15 meczach zdobyła komplet punktów.
Mecz w Wielopolu dużo lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy już po 13. minutach prowadzili 2:0. Przed przerwą podopieczni Dariusza Dwojara jeszcze dwukrotnie pokonali Pawła Kapustę i do szatni schodzili prowadząc 4:0. Po przerwie goście ponownie trafili cztery razy, a gospodarze odpowiedzieli jedynie honorowym trafieniem Patryka Kaczmarczyka. Ostatecznie więc Drama wygrała 8:1 i umocniła się na 2. Miejscu w ligowej tabeli. ROW II 1964 zajmuje miejsce 8. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

ROW II 1964 Rybnik – Drama Zbrosławice 1:8 (0:4)