Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Ofensywa Racibórz pokonała KS Mustaf Blachownia [ZDJĘCIA]

09.12.2017 20:20 | 0 komentarzy | tom

W sobotnie popołudnie na Arenie Rafako odbył się mecz III ligi koszykówki. Miejscowa Ofensywa zmierzyła się z KS Mustaf Blachownia z Częstochowy.

Mecz zakończy się walkowerem, ponieważ drużyna gości nie przywiozła ze sobą kart zdrowia.  Spotkanie towarzyskie ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców jednak się odbyło.

Na początku nieznaczną przewagę mieli gospodarze, kończąc pierwszą kwartę 22:15. W drugiej kwarcie sytuacja odwróciła się na korzyść rywali z Częstochowy. Połowa spotkania zakończyła się wynikiem 30:36. W trzeciej kwarcie Ofensywa dogoniła gości doprowadzając do remisu 55:55. W ostatniej kwarcie zdecydowanie prowadzili podopieczni Ksawerego Fojcika wygrywając spotkanie 87:74.

Ofensywa Racibórz - KS Mustaf Blachownia 87:74 (22:15, 8:21, 25:19, 32:19)

Sędziowali: Krzysztof Woźniak, Małgorzata Gandor.

Ofensywa Racibórz: Dawid Kampka, Kamil Janko, Adam Zwierzyna, Oskar Szkurłat, Zbigniew Szczepaniak, Daniel Atłachowicz (kapitan), Roman Jędrzejczak, Przemysław Bednarek, Marek Szalc, Maciej Brudziana, Paweł Barski, Patryk Szklarz. Trener: Ksawery Fojcik.

KS Mustaf Blachownia: Mateusz Kowalski (kapitan), Patryk Gawroński, Jakub Król, Dawid Raszewski, Radosław Tomzik, Paweł Gałka, Szymon Rynkiewicz, Michał Kuboszek, Mateusz Bajor, Mateusz Ordon, Daniel Włudzik. Trener: Michał Saran.