Siatkarze AZS Rafako Racibórz z jedenastą wygraną z rzędu

10.12.2017 14:30 | 0 komentarzy | kozz

Świetną passę w trzeciej lidze kontynuują siatkarze AZS Rafako Racibórz. Wygrali na wyjeździe z Pyskowicami, ale niewiele brakowało, a rywal przerwałby serię zwycięstw.

Mecz 11. kolejki III ligi siatkarze AZS Rafako rozpoczęli od przegranego seta z drużyną Pyskowic - znajdujących się na czwartej lokacie w grupie B. Podopieczni trenera Papszuna przegrali 19:25. W drugim secie to AZS górował i wygrał do 18. Najważniejszym momentem dla przebiegu rywalizacji był trzeci set. Zakończył się on grą na przewagi i zwycięstwem raciborskiego AZS 29:27. W czwartej odsłonie, to gospodarze znów triumfowali wygrywając do 21 i doprowadzając tym samym do tie-breaka. W nim lepsi byli siatkarze AZS Rafako wygrywając 15:10 i w całym meczu 3:2 notując tym samym jedenaste zwycięstwo w jedenastym meczu. AZS z Raciborza jest liderem grupy B. W grupie A prowadzi Jamar UKS Tygrysy Krzepice.

MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (25:19, 18:25, 27:29, 25:21, 10:15)