Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Krzanowiczanki dzielnie walczyły, ale przegrały z silniejszym Szczyrkiem [ZDJĘCIA]

12.12.2017 15:44 | 2 komentarze | kozz

Siatkarki trzecioligowego GS UKS Krzanowice miały w poniedziałek przed sobą bardzo trudne zadanie.

Osłabione brakiem doświadczonej siatkarki Karoliny Daniszewskiej musiały się zmierzyć z liderem SMS PZPS Szczyrk III, który w dodatku przyjechał wzmocniony zawodniczkami z pierwszego składu.

Mimo to, krzanowiczanki łatwo skóry nie sprzedały. W pierwszym secie rywalizacja była bardzo wyrównana, a momentami to Krzanowice prowadziły w meczu. Ostatecznie przegrały końcówkę i set zakończył się wynikiem 23:25. W drugim secie rozpędzony Szczyrk nie dał zbytnio pograć gospodyniom. Przegrały one do 10. W trzeciej odsłonie znów lepiej wszystko wyglądało, ale zakończyło się przegraną do 19 i w całym meczu 0:3.

GS UKS Krzanowice - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (23:25, 10:25, 19:25)