Sobota, 11 maja 2024

imieniny: Igi, Miry, Lwa

Siatkarki UKS Krzanowice wygrały u siebie z Rybnikiem [ZDJĘCIA]

18.12.2017 00:33 | 0 komentarzy | tom

W niedzielę wieczorem na hali Krzanowice odbył się mecz I Ligi Śląskiej Kobiet w siatkówce. Gospodynie podejmowały na swoim parkiecie rywalki z Rybnika. Spotkanie zakończyło się po długiej walce obu drużyn wynikiem 3:2

Po sobotniej przegranej z Żywcem nasze siatkarki wygrały mecz z Rybnikiem. Zwycięstwo niestety nie wystarczyło krzanowiczankom na awans do grupy mistrzowskiej. Siatkarki mając na koncie tyle samo zwycięstw jak rywalki z drużyny KSG Bestwina spadły na 6 miejsce w tabeli, ponieważ w pierwszym etapie rozgrywek wygrały o dwa sety mniej.

Pierwszy bardzo wyrównany set zakończył się wynikiem 26:24 na korzyść gości. W kolejnych dwóch setach zawodniczki UKSu pokazały kto rządzi na tym boisku wygrywając kolejno do 18 i 20. W czwartym secie zdecydowanie lepsze były rybniczanki, kończąc set z przewagą 14 punktów. Prawdziwa walka zaczęła się w tie-breaku. Dziewczyny grały punkt za punkt. Ostateczny set wygrały gospodynie 16:14.

GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:2 (24:26, 25:18, 25:20, 11:25, 16:14)

GS UKS Krzanowice: A. Dąkbowska, P. Duda, J. Witeczek, J. Kuruś, J. Świerczek, K. Daniszewszka, P. Gołombek, J. Sycz, N. Kretek, M. Tratas, K. Kosel.