Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

ZAKSA łatwo ograła belgijskie Noliko. Lebedew na trybunach [ZDJĘCIA]

17.01.2018 23:35 | 0 komentarzy | kozz

Siatkarze Mistrza Polski - ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z kolejnym - trzecim zwycięstwem w Lidze Mistrzów CEV. W środę we własnej hali pokonali belgijskie Noliko Maaseik 3:0. Z trybun meczowi przyglądał się niedawno zwolniony z Jastrzębskiego Węgla trener Mark Lebedew.

Mark Lebedew przyglądał się spotkaniu ZAKSY z Noliko.

Licząc mecze w PlusLidze, Pucharze Polski i Lidze Mistrzów to 21 zwycięstwo ZAKSY na 21. Noliko nie był zbyt wymagającym rywalem. Mistrzowie Polski poradzili sobie bez większego problemu we wszystkich trzech setach. Najbardziej emocjonującym momentem była akcja z pierwszego seta, gdy przy stanie 24:21 siatkarze przez minutę próbowali zdobyć punkt. Ostatecznie piłkę wygrali Belgowie, ale seta przegrali 22:25. W kolejnych setach podopieczni trenera Andrei Gardiniego wygrali 25:20 i 25:18. Widzom czas w przerwach tradycyjnie umilał zespół cheerleaderek ZAKSA Infinity. Już w niedzielę w Hali Azoty szykuje się ciekawa rywalizacja w PlusLidze. ZAKSA podejmie Asseco Resovię Rzeszów.