Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Siatkarki z Krzanowic poradziły sobie z Porajem [ZDJĘCIA]

19.01.2018 20:53 | 0 komentarzy | kozz

W piątkowy wieczór w hali sportowej w Krzanowicach rozegrano mecz grupy mistrzowskiej III ligi kobiet. Siatkarki z UKS-u wygrał łatwo z Polonią Poraj 3:0.

Podopieczne trenera Tomasza Kuziaka, które awansowały do grupy mistrzowskiej wygrywając w ostatnim meczu z Rybnikiem w piątek zmierzyły się z Polonią Poraj. Przyjezdne zjawiły się w Krzanowicach bez swojego szkoleniowca i od razu przełożyło się to na słabszą postawę dziewczyn z Poraja. W pierwszym secie siatkarki z Krzanowic wygrały 25:18. W drugim było jeszcze lepiej, w pewnym momencie na tablicy widniał wynik 15:3. Ostatecznie UKS wygrał tego seta do 13. W trzeciej ostatniej odsłonie krzanowiczanki wygrały do 18 i w całym meczu 3:0. Zwycięstwo umocniło UKS na piątym miejscu w tabeli grupy mistrzowskiej.