imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Wodzisławianki rozgromione przez lidera [ZDJĘCIA]

22.01.2018 13:21 | 0 komentarzy | pm

Olimpia wyraźnie uległa Akademiczkom z Krakowa.

W ramach 16. kolejki walki o mistrzostwo I ligi koszykówki kobiet, do Wodzisławia przyjechała ekipa AZS Politechnika Korona Kraków czyli lider pierwszoligowym zmagań.
Faworytem tej potyczki były przyjezdne i z tej roli wywiązały się znakomicie. Od początku meczu to krakowianki nadawały ton wydarzeniom na parkiecie, z każdą minutą powiększając swoją przewagę. Na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu AZS 52:21. Po zmian stron na boisku nic się nie zmieniło, to nadal przyjezdne rozdawały karty, by ostatecznie wygrać 105:40.
Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania.

Olimpia Wodzisław Śląski - AZS Politechnika Korona Kraków 40:105 (16:29, 5:23, 7:37, 12:16)

Olimpia: Agata Majka 13, Katarzyna Klimowska 9, Katarzyna Mach 6, Ewelina Najduch 5, Ewa Canert 4, Maria Cichy 3, Laura Cichy 0, Justyna Kocon 0

AZS: Kamila Ciężadło 20, Kaciaryna Pratasewicz 19, Agnieszka Krzywoń 11, Karolina Wilk 9, Danuta Puter 8, Agata Rafałowicz 8, Aleksandra Owca 8, Katarzyna Homoncik 8, Katarzyna Pasek 6, Natalia Malaga 5, Alicja Grabska 3