Olimpia przegrała z ŁKS SMS Łódź

30.01.2018 11:32 | 0 komentarzy | kozz

W meczu XVII kolejki I ligi koszykówki kobiet Olimpia Wodzisław Śląski przegrała na wyjeździe z ŁKS SMS Łódź 63:93.

W każdej z kwart wodzisławianki były gorsze od łodzianek. Najlepiej Olimpia poradziła sobie w pierwszej i czwartej części spotkania, gdy prowadziły wyrównaną grę z gospodyniami. Najsłabiej zaprezentowały się tuż po przerwie w trzeciej kwarcie gdzie na 25 punktów SMS-u odpowiedziały zaledwie 9 oczkami. Najlepiej w Olimpii zaprezentowała się Agata Majka, która rzuciła 30 punktów. Kolejny mecz Olimpia rozegra u siebie z AZS AJP II Gorzów Wielkopolski (7 lutego, godz. 18:00)

ŁKS SMS Łódź - Olimpia Wodzisław Śląski 93:63 (29:24, 23:15, 25:9, 16:15)

Olimpia: Justyna Kocon 4, Agata Majka 30, Ewelina Najduch 1, Katarzyna Mach 2, Maria Cichy 0, Katarzyna Klimowska 4, Laura Cichy 0, Ewa Canert 11, Klaudia Rutkowska 11, Katarzyna Pawlik 0. Trener: Adam Kubaszczyk.