ROW 1964 Rybnik minimalnie lepszy od Unii Racibórz [ZDJĘCIA]

31.01.2018 21:51 | 0 komentarzy | kozz

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku rozegrano mecz kontrolny pomiędzy drugoligowym ROW 1964 Rybnik, a czwartoligową Unią Racibórz. W meczu grano dwie połowy po 50 minut. ROW wygrał z Unią 2:1, a wszystkie gole padły w odstępie pięciu minut. Dla rybnickiej drużyny dwie bramki zdobył Sebastian Siwek, a dla Unii Mateusz Kocot.

W drużynie Unii Racibórz zabrakło m.in. Sebastiana Kapinosa, który przenosi się do grającego w klasie okręgowej Naprzodu Borucin. Sam zawodnik był obecny i obserwował poczynania kolegów spoza boiska. Jak powiedział odchodzi, bo trudno mu było pogodzić obowiązki w pracy z dużą liczbą treningów w klubie z czwartej ligi. Zarząd Unii przekonywał, że oficjalnie na temat tego transferu nie zostały poczynione żadne kroki. W jego miejsce trener Piotr Hauder testował zawodnika z trzeciej ligi o którym oficjalnie mówi się jako zawodnik testowany. Z klubu odchodzi natomiast bramkarz Mariusz Kuchta, a także Dominik Bartoszewicz i Dominik Górka.

ROW 1964 Rybnik - Unia Racibórz 2:1 (2:1)

Sebastian Siwek 24., 27. - Mateusz Kocot 23.

ROW 1964 Rybnik: (I połowa): Aleksander Łubik - Jan Janik, Krystian Kujawa, Szymon Popiela - Damian Koleczko, Mariusz Muszalik, Mariusz Zganiacz, Sebastian Siwek, Marek Krotofil, Radosław Dzierbicki - Przemysław Brychlik. (II połowa): Kacper Rosa - Bartłomiej Polok, Szymon Jary, Dawid Gojny - Krzysztof Koch, Kamil Spratek, Bartłomiej Wasiluk, Dawid Kalisz, Robert Tkocz, Paweł Jaroszewski - Sebastian Musiolik.

Unia Racibórz: Aleksander Pluta - Kacper Kowalczyk, Paweł Woniakowski, Mateusz Pientka, Jarosław Plewa - Dawid Migus, Bartosz Remień, zawodnik testowany, Marek Prusicki - zawodnik testowany, Mateusz Kocot. W II połowie grali także: Łukasz Zapotoczny, Dominik Czerepak, Kamil Łątkowski, Rafał Chałupiński, Jakub Kowalczyk, Paweł Miąsik, zawodnik testowany.