Poniedziałek, 5 czerwca 2023

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

Prezes Odry Wodzisław uspokaja. Odwołany sparing to nie początek problemów

05.02.2018 11:05 | 18 komentarzy | kozz

Nie odbył się mecz sparingowy pomiędzy Odrą Wodzisław a Rymerem Rybnik. Głównym powodem odwołania były problemy kadrowe APN Odra.

Prezes Odry Wodzisław uspokaja. Odwołany sparing to nie początek problemów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zaplanowany na 3 lutego sparing nie doszedł do skutku. - Nie jest to tajemnicą, że nasza kadra jest bardzo młoda. Jest okres ferii, mamy kilka kontuzji, niektórzy szli do pracy, a część studia, żeby zaliczyć egzaminy. Mam nadzieję, że nie stanie się to zaraz sensacją, bo przecież wiele drużyn odwołuje sparingi i nikt nie robi z tego zamieszania - skomentowała prezes APN Odra Izabela Wiaterek. Szefowa Odry uspokaja zatem wszystkich, których informacja o odwołaniu sparingu zaniepokoiła. - Życzyłabym sobie, aby Odra mogła spokojne spędzić zimowy okres przygotowawczy - dodała.

W Odrze nie ma też większych ruchów kadrowych. - Obecnie mamy okres zimowy, w którym zawodnicy nie mogą odejść z klubu bez jego zgody. Oczywiście nikogo nie będziemy trzymać w Odrze na siłę, ale obecnie odszedł od nas jeden zawodnik, który za naszą zgodą wrócił do poprzedniego klubu. Kilku osobom skończyło się wypożyczenie, zaś jeden zawodnik szuka nowego klubu, czego również nie mogę mu zabronić. W chwili obecnej daleka jestem od stwierdzenia, że piłkarze odchodzą, skoro dostałam zapytania w sprawie dwóch zawodników - powiedziała prezes Wiaterek.

APN Odra Wodzisław, która jest uznawana przez kibiców dawnego MKS Odra zajmuje po rundzie jesiennej trzecie miejsce w trzeciej grupie klasy okręgowej ze stratą siedmiu punktów do lidera - Płomienia Połomia.