Koszykarze z Rybnika lepsi od Szkoły Gortata

06.02.2018 17:43 | 0 komentarzy | kozz

W meczu dwóch ostatnich drużyn II ligi koszykówki, drużyna z Rybnika pokonała Cracovię 1906 Szkoła Gortata Kraków 68:56.

Pierwsze dwie kwarty były dosyć wyrównane. Na przerwę rybnicki MKKS schodził z dwupunktowym prowadzeniem. W trzeciej kwarcie koszykarze trenera Szymika znacznie powiększyli swoją przewagę i prowadzenia nie oddali już do samego końca wygrywając 68:56. Rybniczanie nie zmienili swojej przedostatniej pozycji w tabeli grupy C.

MKKS Rybnik - Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 68:56 (22:18, 12:14, 21:10, 13:14)

MKKS Rybnik: Rafał Grzybek 4, Rafał Koczy 2, Marek Sidor 0, Łukasz Piórkowski 0, Adam Białdyga 21, Krzysztof Zieliński 17, Błażej Sładek 0, Edmund Tomko 1, Rafał Królikowski 0, Piotr Konsek 3, Łukasz Ochodek 8, Mateusz Mucha 12.

W kolejnym meczu zagrają u siebie z AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl (10.02., 18:00)