Jastrzębski Węgiel przegrał z Treflem Gdańsk

07.02.2018 23:34 | 0 komentarzy | kozz

W meczu XX kolejki siatkarskiej PlusLigi zawodnicy Jastrzębskiego Węgla przegrali na wyjeździe z Treflem Gdańsk 2:3.

W spotkaniu rozgrywanym w Ergo Arenie lepsi minimalnie okazali się siatkarze Trefla. Pierwsze dwa sety przebiegły jednak po myśli siatkarzy z Jastrzębia. Najpierw podopieczni De Giorgiego wygrali 25:20, następnie 25:18. Wiele emocji przyniósł trzeci set w którym na przewagi wygrali gospodarze triumfując 28:26. To dało więcej wiary Treflowi i zepsół Anastasiego wygrał czwartego seta 25:19. W tie-breaku była bardzo wyrównana walka z końcowym triumfem zespołu z Gdańska.

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:2 (20:25, 18:25, 28:26, 25:19, 15:13)

Jastrzębski: Muzaj 18, Popiwczak (L), Boruch 11, Quiroga 8, Ernastowicz 5, Derocco 4, Kampa 13, Sobala 15, Gdowski (L) 1, Oliva 20.