Siatkarze Volleya Rybnik wygrali u sąsiadów

11.02.2018 19:47 | 0 komentarzy | kozz

W II lidze siatkarzy rozegrano XIX kolejkę spotkań. Volley Rybnik wygrał na wyjeździe z Żorską Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla 3:1 i zachował pozycję lidera.

Świetnie radzący sobie siatkarze rybnickiego Volleya zanotowali kolejne zwycięstwo. Tym razem z Akademią Talentów Żory Jastrzębski Węgiel. W pierwszym secie zawodnicy rybnickiego klubu wygrali 25:20. W drugiej odsłonie lepsi byli młodzi siatkarze z Żor zwyciężając 25:22. Tak samo zakończył się trzeci set, ale tym razem lepsi byli rybniczanie. W czwartym i jak się okazało ostatnim secie, lider wygrał pewnie 25:18 i w całym meczu 3:1.

Ponieważ ZAKSA Strzelce Opolskie przegrała z TKS Tychy po tie-breaku, ekipa z Rybnika powiększyła przewagę do sześciu punktów. W kolejnym meczu Volley podejmie u siebie AZS Politechnikę Opolską. Spotkanie zaplanowane jest na 24 lutego.

AT Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 1:3 (20:25, 25:22, 22:25, 18:25)