środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Porażka MTS-u Żory z UKS Varsovią Warszawa [ZDJĘCIA]

19.02.2018 15:00 | 0 komentarzy | dud, SW, kozz

W sobotę odbył się mecz I ligi piłki ręcznej kobiet pomiędzy MTS-em Żory, a UKS Varsovia Warszawa. Zawodniczki trenera Dudy uległy rywalkom z Warszawy 34:28. Najlepszą zawodniczką w drużynie MTS-u Żory została Sandra Matusik, zdobywając 9 bramek.

Od pierwszych minut meczu zdecydowaną przewagę miały zawodniczki z Warszawy zdobywając czterobramkową przewagę. MTS zdołał na moment odrobić straty i wyrównać (11:11), lecz zawodniczki Varsovii ponownie wyszły na kilkubramkowe prowadzenie (14:17).

W drugiej połowie meczu drużyna ze stolicy grała spokojnie, pewnie powiększając swoją przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 28:34.