Niedziela, 25 września 2022

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Przełamanie Górnika

19.02.2018 19:52 | 0 komentarzy | dud

Po 4 meczach bez wygranej Górnik Zabrze znów zdobył 3 punkty. Zabrzanie pewnie pokonali Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. 

Przełamanie Górnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rewelacja rozgrywek Ekstraklasy miała ostatnio za sobą niechlubną serię 4 meczów bez zwycięstwa. Mecz z Niecieczą miał być idealnym momentem na przełamanie i powrót do gry o puchary. Pomóc miały w tym zawirowania na szczeblu piłkarze-zarząd-sztab trenerski w drużynie gości. 

Pierwsza połowa była momentami wyrównanym widowiskiem. Jednak pierwszą bramkę zdobyli faworyzowani Zabrzanie. Po delikatnym "bilardzie" w polu karnym gości, bramkę zdobył Łukasz Wolsztyński i taki wynik utrzymał się do przerwy. 

W drugiej połowie Górnik wypunktował zawodników Bruk-Betu, a wynik spotkania ustalili dwaj powołani niedawno do kadry Nawałki zawodnicy: Rafał Kurzawa i Damian Kądzior. 

W kolejnym spokaniu Górnik Zabrze wyjeżdża do Wrocławia by zagrać z tamtejszym Śląskiem. Mecz zostanie rozegrany 25 lutego o 15:30

Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza    3:0 (1:0)

Bramki:

Łukasz Wolsztyński 30, Rafał Kurzawa 53, Damian Kądzior 74

Skład Górnika:

Górnik: Tomasz Loska, Adam WolniewiczDani Suárez, Paweł Bochniewicz, Michał Koj, Damian Kądzior, Szymon Matuszek, Mateusz Wieteska (72, Maciej Ambrosiewicz), Rafał Kurzawa, Łukasz Wolsztyński (77, Marcin Urynowicz), Igor Angulo (90,Wojciech Hajda)

widzów: 12 234


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl