Wszystkie kwarty w Zabrzu po stronie Ofensywy Racibórz [ZDJĘCIA]

24.02.2018 13:38 | 0 komentarzy | dud, kozz

W kolejnym spotkaniu 3 ligi mężczyzn koszykarzy, Ofensywa Racibórz pewnie pokonała drużynę MKS Zabrze.

Koszykarze z Raciborza podtrzymują wysoką formę i gładko pokonali gospodarzy z Zabrza. Różnica w tabeli była widoczna w każdej kwarcie, co skutkowało wysokim zwycięstwem Ofensywy.

Tylko na początku młodzi koszykarze z Zabrze postraszyli zespół Ksawerego Fojcika. Ich prowadzenie 7:1 szybko jednak zostało zniwelowane i już po pierwszej kwarcie Ofensywa prowadziła 21:16. W każdej kolejnej kwarcie koszykarze z Raciborza przewyższali młodych zabrzan doświadczeniem. Pod koniec raciborska Ofensywa rozgrywała bardzo dobre zawody, a część akcji była rozgrywanych książkowo, co było widowiskowe. To szesnaste zwycięstwo raciborskiej drużyny w sezonie. Za tydzień miał być rozegrany mecz wyjazdowy z Tarnowskimi Górami, jednak na wniosek gospodarzy spotkanie zostanie przełożone. Na parkiet po ligowe punkty, Ofensywa wróci za dwa tygodnie. Wówczas w bardzo ważnym meczu zmierzy się w Arenie Rafako z KŚ AZS Katowice I. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli Ofensywie na awans do play-off.

Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze – Ofensywa Racibórz 67:91 (16:21, 17:24, 16:19, 18:27)

Zabrze: Szymon Tobiasz 5, Jacek Nowak 0, Mateusz Poloczek 12, Bartosz Kowalczyk 2, Michał Spinczyk 5, Szymon Kusyk 3, Szymon Wąsik 18, Grzegorz Nowak 0, Michał Podulka 7, Jakub Skwroński 2, Michał Chudzik 13.

Ofensywa Racibórz: Emil Szwed 13, Kamil Janko 3, Adam Zwierzyna 5, Oskar Szkurłat 8, Daniel Atłachowicz 14, Przemysław Bednarek 18, Marek Szalc 12, Damian Półtorak 2, Paweł Barski 0, Patryk Szklarz 16.