Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

NMC Górnik Zabrze zgodnie z planem

25.02.2018 12:07 | 0 komentarzy | dud

Zgodnie z przedmeczowymi oczekiwaniami NMC Górnik Zabrze pokonał gości z Mielca 37:28.

Górnik przystępował do tego spotkania jako faworyt. Goście w tym roku odnotowali passę 6 meczów bez wygranej z rzędu. Tylko początek spotkania był nerwowy w wykonaniu gospodarzy. Wraz z upływem czasu szczypiorniści z Zabrza uzyskiwali przewagę, której nie oddali do końca spotkania. O końcowym wyniku zadecydowało ostatnie 15 minut pierwszej połowy, podczas których gospodarze trafili do bramki aż 9 razy. Goście odpowiedzieli wtedy jednym trafieniem.

NMC Górnik Zabrze – SPR Stal Mielec 37:28 (21:15)

NMC Górnik – Kornecki, Galia, Witkowski – Gluch 1, Daćko 1, Fąfara, Tomczak 5, Gromyko 2, Sluijters 5, Czuwara 9, Buszkow 3, Tatarincew 4, Gliński 2, Gogola 3, Bąk 2.

Trener: Rastislav Trtik

Stal: Wiśniewski, Lipka – Wilk 2, Krępa 4, Skuciński 6, Mochocki 4, Sarajlić 4, Kłoda, Kawka 4, Wiśniewski, Chodara, Cuzic 1, Wojkowski, Kripa 3, Ćwięka.

Trener: Krzysztof Lipka

W kolejnym spotkaniu NMC Górnik Zabrze zagra z Chrobrym Głogów. Mecz odbędzie się we wtorek 27 lutego o godzinie 18:00.