RMKS Rybnik lepszy od rezerw Wisły Can-Pack Kraków

01.03.2018 12:22 | 0 komentarzy | kozz

W środę w Krakowie rozegrano mecz 7. kolejki finału A w II lidze koszykówki kobiet. RMKS Rybnik wygrał z rezerwami Wisły Can-Pack Kraków 55:37.

W zasadzie tylko w pierwszej kwarcie zawodniczki obu ekip były skuteczne. Rybniczanki prowadziły 18:17. W kolejnych kwartach koszykarki RMKS choć nie trafiały często, to na tle Wisły wypadały lepiej. W drugiej kwarcie drużyna z Rybnika wygrała 14:6, w trzeciej był remis po 11, a w czwartej drużyna trenera Korzenia wygrała 12:3. Ostatecznie RMKS Rybnik pokonał Wisłę II Canpack Kraków 55:37.

Wisła II Can-Pack Kraków - RMKS Rybnik 37:55 (17:18, 6:14, 11:11, 3:12)

Wisła II: Aleksandra Klimas 7, Weronika Mazur 6, Natalia Liszkowska 0, Julia Hatalska 0, Natalia Klotzer 0, Joanna Czepiec 3, Malwina Fiedziuk 10, Kamila Nawrocka 0, Weronika Małek 3, Julia Natkaniec 8. Trenerzy: Piotr Pasieczny, Jarosław Pasieczny.

RMKS: Sonia Krupa 2, Marzena Lamczyk 0, Julia Strymecka 8, Pola Kaźmierczak 6, Alicja Kopiec 15, Nikola Pałasz 0, Nikola Ponikowska 10, Agnieszka Pułról 4, Karolina Walocha 6, Zuzanna Paradowska 2, Małgorzata Struzik 2. Trener: Grzegorz Korzeń.