Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Koszykarze z Zabrza wygrali w Żorach [ZDJĘCIA]

03.03.2018 11:57 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę w Żorach odbył się mecz XIX kolejki spotkań III ligi koszykarzy. W hali MOSiR gospodarze - Żorska Akademia Koszykówki przegrali z Międzyszkolnym Klubem Sportowym Zabrze.

Spotkanie siódmego MKS-u Zabrze z dziesiątym w tabeli ŻAK-iem z początku było wyrównane. Po pierwszej kwarcie nieznacznie prowadzili przyjezdni 18:16. Przewagę nieco powiększyli w drugiej kwarcie i na przerwę schodzili prowadząc 38:35. Choć koszykarze z Żor dążyli do wyrównania, to poprzez proste błędy stwarzali sytuacje do kontr dla zabrzan. Po trzeciej kwarcie MKS prowadził już blisko dwudziestoma punktami, a tablicy widniał wynik 44:63. W ostatniej kwarcie gospodarze minimalnie odrobili stratę i ostatecznie MKS Zabrze wygrał 75:63.

Żorska Akademia Koszykówki - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 63:75 (16:18, 19:20, 9:25, 19:12)