Koszykarki Olimpii przegrały z Głuchołazami

05.03.2018 07:32 | 0 komentarzy | kozz

W meczu XXII kolejki I ligi koszykówki kobiet Olimpia Wodzisław Śląski przegrała z MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 59:74.

Wodzisławianki rundę zasadniczą kończą na przedostatnim miejscu wyprzedzając tylko MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. W pierwszej i drugiej kwarcie spotkania z Chrobrym obie drużyny prezentowały wyrównany poziom. Przyjezdne do przerwy prowadziły tylko trzema punktami. W drugiej części meczu koszykarki z Wodzisławia odstawały od zawodniczek z Głuchołaz. MUKS powiększył przewagę i wygrał 74:59.

Olimpia Wodzisław Śląski - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 59:74 (16:22, 13:10, 14:21, 16:21)

Olimpia: Justyna Kocon 0, Agata Majka 17, Ewelina Najduch 1, Katarzyna Mach 0, Katarzyna Klimowska 3, Ewa Canert 8, Klaudia Rutkowska 8, Martyna Jasiulewicz 18, Katarzyna Pawlik 4. Trener: Adam Kubaszczyk.

MUKS Chrobry: Klaudia Kucharska 0, Monika Barczuk 0, Joanna Czarnecka 23, Marta Kulak 5, Aleksandra Dziwińska 10, Karolina Kaczmarek 8, Marlena Deko 1, Małgorzata Zuchora 8, Martyna Stelmach 19. Trener: Tadeusz Widziszowski.