Udana pogoń zawodników GSF Gliwice

05.03.2018 08:56 | 0 komentarzy | dud

W meczu na szczycie 1 ligi futsalu grupy II zawodnicy GSF Gliwice podejmowali lidera tabeli KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.

Przed spotkaniem minimalnym faworytem meczu byli goście, którzy przyjechali do Gliwic po serii czterech wygranych meczów z rzędu. Początek meczu cechował się pełnym skupieniem obu ekip, były to tzw. piłkarskie szachy. Jednak w miarę upływu kolejnych minut to gościom udało się trafić do siatki zawodników z Gliwic. Do przerwy lider tabeli prowadził w Gliwicach 2:0.

Druga część spotkania była pełna akcji z obu stron. Gospodarze zdobyli gola kontaktowego po ciekawie rozegranym rzucie rożnym. Goście zdołali znów wyjść na prowadzenie dwoma bramkami, jednak mobilizacja w szeregach gospodarzy doprowadziła do ostatecznego remisu 3:3.

GSF Gliwice – KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:3 (0:2)