Porażka Dębu Gaszowice w sparingu

08.03.2018 06:30 | 0 komentarzy | kozz

W środę w Rybniku-Kamieniu czwartoligowy Dąb Gaszowice rozegrał kolejny sparing tej zimy. Tym razem przegrał z grającą w klasie okręgowej Unią Książenice 0:2.

Porażką czwartoligowca zakończył się mecz kontrolny na boisku w Rybniku-Kamieniu. Trener Marszolik w tym dodatkowym sparingu, przez większość meczu dał zagrać piłkarzom, którzy w niedzielę z Płomieniem Połomia mało grali. Gaszowicka drużyna już w pierwszej połowie mogła objąć prowadzenie. Krzysztof Szewczyk ruszył z piłką, minął kilku rywali i podał do Sebastiana Szymury, który w polu karnym został sfaulowany. Michał Szczurek, nie był aż tak precyzyjny jak w niedzielę i piłka po jego strzale z 11 metrów uderzyła w słupek. Do przerwy bramki nie padły, a po przerwie 2 bramki strzeliła Unia. Mecz był dosyć wyrównany, obie ekipy miały swoje sytuacje, ale to Unia Książenice potrafiła je wykorzystać.

Unia Książenice - GKS Dąb Gaszowice 2:0 (0:0)