Niedziela, 26 czerwca 2022

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Zwycięstwo Spartakusa Gliwice, przegrana Jedynki Pszów

10.03.2018 09:33 | 0 komentarzy | kozz

Zespoły z Gliwic i Pszowa kończą sezon w grupie spadkowej II ligi tenisa stołowego mężczyzn.

Zwycięstwo Spartakusa Gliwice, przegrana Jedynki Pszów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątkowy wieczór Spartakus Gliwice wygrał pewnie wyjazdowy mecz z Odrą Kąty Opolskie 8:2. Zespół z Pszowa musiał uznać wyższość ekipy LITS Meble Anders Żywiec i przegrał 1:9. Spartakus i Jedynka zajmują czwarte i piąte miejsce w osiemiozespołowej grupie spadkowej.

LZS Odra Kąty Opolskie - SKS Spartakus Gliwice 2:8

PRZEBIEG MECZU

  • Bernacki Łukasz - Sójka Stanisław 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:9)
  • Kondziela Krzysztof - Kalinowski Mateusz 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 5:11)
  • Bernacki Łukasz - Kalinowski Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
  • Kondziela Krzysztof - Sójka Stanisław 1:3 (3:11, 3:11, 11:7, 3:11)
  • Kałuża Dawid - Moravec Borek 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 7:11)
  • Staniszewski Piotr - Kuźnik Mariusz 2:3 (11:9, 10:12, 11;5, 7:11, 12:14)
  • Kałuża Dawid - Kuźnik Mariusz 0:3 (8:11, 6:11, 12:14)
  • Staniszewski Piotr - Moravec Borek 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
  • Bernacki Łukasz / Kondziela Krzysztof - Sójka Stanisław / Kalinowski Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 7:11)
  • Staniszewski Piotr / Kałuża Dawid - Kuźnik Mariusz / Moravec Borek 2:3 (9:11, 11:8, 13:11, 8:11, 6:11)

LITS Meble Anders Żywiec - MUKS Jedynka Pszów 9:1

PRZEBIEG MECZU

  • Siwiec Michał - Kempa Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
  • Wróbel Jan - Kowol Marek 3:0 (11:4, 11:7, 14:12)
  • Siwiec Michał - Borek Kamil 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
  • Wróbel Jan - Kempa Mateusz 2:3 (6:11, 11:7, 11:2, 7:11, 9:11)
  • Stokłosa Jacek - Święcicki Szymon 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:4)
  • Kufel Dominik - Borek Łukasz 3:2 (11:8, 8:11, 11:4, 5:11, 11:1)
  • Stokłosa Jacek - Borek Łukasz 3:2 (10:12. 11:8, 13:11, 6:11, 11:8)
  • Kufel Dominik - Święcicki Szymon 3:1 (11:6, 11:5, 6:11, 11:6)
  • Siwiec Michał / Wróbel Jan - Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:4)
  • Stokłosa Jacek / Kufel Dominik - Kowol Marek / Borek Kamil 3:0 (11:8, 11:2, 11:5)