Aleksandra Abramowicz poprowadziła Sośnicę do wygranej

11.03.2018 11:47 | 0 komentarzy | dud

Zawodniczki Sośnicy Gliwice przerwały passę porażek na wyjeździe i pokonały drużynę z Nowego Sącza 34:26.

Faworytem tego spotkania były zawodniczki z Gliwic i od początku spotkania zarysowała się ich delikatna przewaga. Jednak w trakcie pierwszych 15 minut spotkania wynik zmieniał się w obie strony, końcówka połowy należała do Sośnicy. Zawodniczki SPR wygrały 1 połowę 16:12.

Druga część spotkania była bardzo chaotyczna w wykonaniu obu ekip. O zwycięstwie Sośnicy zadecydowała zdecydowanie skuteczniejsza gra w ostatnich 10 minutach meczu. Bardzo dobre spotkanie rozegrała Aleksandra Abramowicz, która rzuciła aż 12 bramek.

Olimpia Beskid Nowy Sącz - SPR Sośnica Gliwice 26:34 (12:16)