MKS Zabrze przegrał z MCKS Czeladź

11.03.2018 11:52 | 0 komentarzy | kozz

Koszykarze Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zabrze okazali się gorsi od MCKS Czeladź w ramach meczu XVI kolejki III ligi koszykówki.

Zespół z Zabrza od początku nie potrafił sobie poradzić z lepiej dysponowanym rywalem. Czeladź po pierwszej kwarcie prowadziła sześcioma punktami, a przed przerwą powiększyła przewagę do dziesięciu oczek. W trzeciej kwarcie gospodarze zaprezentowali się nieco lepiej zmniejszając stratę do siedmiu punktów. W ostatniej odsłonie przyjezdni znów pokazali swoją przewagę i w efekcie wygrali 59:45.

Kolejny mecz koszykarze z Zabrza rozegrają już dziś z Tarnowskimi Górami.

MKS Zabrze - MCKS Czeladź 45:59 (12:18, 9:13, 13:10, 11:18)

MKS Zabrze: Szymon Tobiasz 6, Jacek Nowak 0, Mateusz Poloczek 6, Jacek Ciężki 2, Michał Spinczyk 6, Szymon Kusyk 0, Szymon Wąsik 7, Grzegorz Nowak 0, Michał Podulka 11, Jakub Skowroński 0, Michał Chudzik 7. Trener: Grzegorz Podulka.