Kamczyk i Jaszek strzeliły po golu dla Górnika Łęczna

12.03.2018 09:17 | 0 komentarzy | kozz

Rozgrywki rundy wiosennej wznowiła Ekstraliga kobiet w piłce nożnej. Drużyna wicelidera - Górnik Łęczna wygrała z AZS UJ Kraków 8:4, a piłkarki z naszego regionu strzeliły po bramce.

Ewelina Kamczyk

Wynik w 17. minucie otworzyła pochodząca z Cyprzanowa Dżesika Jaszek. Do przerwy zespół z Łęcznej prowadził 3:2. Dziesięć minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę na listę strzelców wpisała się Ewelina Kamczyk z Krzyżanowic podwyższając na 4:2. Kamczyk zaliczyła również trzy asysty, a Górnik wygrał ostatecznie 8:4.

Górnik plasuje się na drugim miejscu ze stratą dwóch punktów do lidera - Medyka Konin.

AZS UJ Kraków - GKS Górnik Łęczna 4:8 (2:3)

Aleksandra Nieciąg 38.-k., Ewelina Bolko 44., Weronika Wójcik 90., Małgorzata Bartosiewicz 90. - Dżesika Jaszek 17., Emilia Zdunek 26., 45., Ewelina Kamczyk 55., Agata Guściora 64., 73., Magdalena Konopka 77.-sam., Agnieszka Jędrzejewicz 79.

AZS UJ: Klabis - Woźniak, Malota Konopka, Nieciąg, Zapała, Bolko, Wilk, Kubaszek, Bryzek, Wójcik.

Górnik: Palińska - Dyguś, Górnicka, Guściora, Jelencić - Grabowska (60. Zawistowska), Matysik, Grzywińska (70. Rogalska), Kamczyk, Zdunek (65. Materek) - Jaszek (60. Jędrzejewicz).