Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

KŚ AZS Gliwice wysoko przegrał z AZS AGH Kraków

12.03.2018 12:37 | 0 komentarzy | kozz

Koszykarze z Gliwic ponieśli porażkę z liderem - AZS AGH Kraków. Mecz 26. kolejki spotkań w II lidze zakończył się wynikiem 108:62 na korzyść krakowskiego zespołu.

Od początku gospodarze narzucili swój styl gry co przełożyło się na wysokie prowadzenie po pierwszej kwarcie. AZS AGH prowadził 28:16. Do przerwy różnica pomiędzy zespołami została utrzymana, ale już w trzeciej kwarcie krakowscy koszykarze solidnie powiększyli przewagę nad drużyną z Gliwic. W ostatniej kwarcie wynik zrobił się jeszcze mniej korzystny i Gliwice przegrały 62:108.

AZS AGH Kraków - KŚ AZS Gliwice 108:62 (28:16, 17:17, 36:13, 27:16)

KŚ AZS Gliwice: Dawid Józefowski 15, Krzysztof Wąsowicz 5, Patryk Polczyk 2, Artur Szymański 14, Wiktor Kaniewski 2, Maciej Wąsowicz 19, Wojciech Kuśmierz 0, Jakub Wania 5. Trener: Sylwester Walczuk.