środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Zapaśniczki Unii Racibórz z medalami na zawodach w Łukowie

13.03.2018 11:36 | 0 komentarzy | kozz

Zawodniczki MKZ Unia Racibórz startowały w Łukowie w zawodach o Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet i Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich Juniorek.

W starszej grupie unitki wywalczyły dwa medale. Weronika Szewczyk była trzecia w  kategorii wagowej 55 kg, a Natalia Duksa zdobyła brąz w wadze do 59 kg. Natomiast w młodszej grupie rywalizująca w wadze 53 kg Julia Łukasiak, przywiozła do domu srebrny medal, a występująca w tej samej wadze, Julia Basińska ukończyła zawody na 9. miejscu. Z kolei Sylwia Martyka, która na co dzień trenuje w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży przy MKZ Unia w Raciborzu okazała się bezkonkurencyjna w wadze 57 kilogramów. Opiekę szkoleniową nad zawodniczkami sprawuje Sylwia Bileńska.