Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

ROW 1964 Rybnik stracił punkty w końcówce [ZDJĘCIA]

17.03.2018 17:05 | 0 komentarzy | dud, kozz

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozegrali pierwszy mecz rundy wiosennej II ligi. Ulegli w nim ekipie Radomiaka Radom 2:1.

Zawodnicy z Rybnika rozegrali pierwsze spotkanie rundy wiosennej. Przeciwnikiem był walczący o awans Radomiak Radom. Goście bardzo szybko wyszli na prowadzenie, w piątej minucie bramkę zdobył Jakub Wróbel. Zawodnicy z Rybnika zdołali wyrównać, jednak ostatnie słowo należało do Radomiaka. Na dwie minuty przed końcem spotkania bramkę zdobył Jakub Rolinc.

ROW 1964 Rybnik -  Radomiak Radom 1:2 (0:1)