Zuch z Orzepowic lepszy od Polonii z Łazisk [ZDJĘCIA]

17.03.2018 19:17 | 0 komentarzy | tom

W sobotę w Rybniku na sztucznej murawie przy Gliwickiej odbył się mecz XVII kolejki A klasy. Zawodnicy TKKF Zuch Orzepowice pokonali LKS Polonia Łaziska 3:1.

Już na samym początku meczu w 4 minucie Szymon Biadacz strzelił pierwszego gola dla Orzepowic. Na kolejną bramkę trzeba było poczekać dopiero do 76 minuty. Bramkę dla TKKF-u strzelił Dawid Powiecko powiekszając przewagę nad rywalem. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych w doliczonym czasie obie drużyny zdążyły strzelić po jednym golu.

TKKF Zuch Orzepowice - LKS Polonia Łaziska 3:1 (1:0)

Bramki: Szymon Biadacz 4., Dawid Pochcioł 76., Kamil Mrozek 90. - Kamil Kotkowski 90.

Sędziował: Mateusz Wolnik.

Żółte kartki: Artur Kręcisz (Orzepowice) - Seweryn Grodzki (Łaziska).

TKKF Zuch Orzepowice: Kamil Filusz - Kamil Wawoczny, Maciej Jaworek (40. Krzysztof Cieślik), Fabian Czarnecki, Szymon Biadacz (67. Artur Kręcisz), Radosław Kozik, Kamil Mrozek, Andrzej Nowak (86. Grzegorz Gańczorz), Dawid Pochcioł (76. Marcin Bober), Marek Powiecko, Łukasz Kaczmarczyk. Trener: Krzysztof Pawlaszczyk.

LKS Polonia Łaziska: Adam Hojka - Tomasz Dróżdż, Łukasz Ślęczek, Dawid Jordan, Bartosz Piprek, Mateusz Marcisz (30. Kamil Nowakowski), Kamil Kotkowski, Łukasz Chlebisz, Karol Szkatuła (76. Łukasz Florek), Kamil Szkatuła, Seweryn Grodzki. Trener: Piotr Dróżdż.