Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Futsal: GSF Gliwice pokonał Odrę Opole [ZDJĘCIA]

17.03.2018 21:59 | 0 komentarzy | kozz

W meczu XVIII kolejki I ligi futsalu, piłkarze GSF Gliwice wygrali u siebie z FK Odra Opole 2:0. Dzięki wygranej gliwiczanie wyprzedzili Odrę i znajdują się już na podium rozgrywek.

Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w 4. minucie do bramki trafił pozostawiony bez opieki Jakub Węgiel. GSF lepiej prezentował się niemalże w cały spotkaniu. Do przerwy zespół z Gliwic prowadził 1:0. Na kolejną bramkę trzeba było czekać na końcowe fragmenty meczu. Odra chcąc ratować wynik, skorzystała w wycofania bramkarza dzięki czemu miała jednego więcej zawodnika w polu. Chęć wyrównania w ten sposób zemściła się na dwie minuty przed końcem. Tomasz Lutecki posłał piłkę sprzed swojej bramki, a ta wtoczyła się między słupkami co dało prowadzenie gospodarzom 2:0. Takim wynikiem też zakończyła się sobotnia rywalizacja. GSF jest trzeci z 34 punktami i ma siedem oczek straty do lidera Orła Futsal Jelcz-Laskowice. Gliwiczanie mają też rozegrany jeden mecz mniej. W zaległym spotkaniu GSF zmierzy się już 21 marca na wyjeździe z Remedium Hybryd Pyskowice.

GSF Gliwice - FK Odra Opole 2:0 (1:0)

Jakub Węgiel 4., Tomasz Lutecki 39.

GSF: Łukasz Bogdziewicz, Tomasz Lutecki, Tomasz Czech, Patryk Bugajak, Amadeusz Pasierb - Patryk Lawacz, Tomasz Megger, Jakub Węgiel, Michał Rabiej, Mateusz Szyszko, Michał Kuźnik. Trener: Błażej Korczyński.